Greek English

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Η B&M Τransport αναζητά πάντα: ικανά στελέχη που θα συν-εισφέρουν στην κουλτούρα της εταιρείας. Στην εταιρεία B&M Transport σου δίνεται η ευκαιρία να ανακαλύψεις τα ενδιαφέροντά σου, να αναπτυχθείς προσωπικά και επαγγελματικά, να ζήσεις την εμπειρία μιας ενδιαφέρουσας εργασίας σε ένα φιλικό περιβάλλον με παροχές και αναγνώριση. Είτε είσαι έμπειρος επαγγελματίας, είτε νέος στην αγορά εργασίας είσαι ευπρόσδεκτος να γίνεις μέλος σε μια από τις πρωτοπόρους εταιρείες στον χώρο των μεταφορών .

Διαθέσιμες θέσεις εργασίας στην εταιρία μας: Τμήμα πωλήσεων

Καθήκοντα θέσης:
• Εξυπηρέτηση πελατών εξωτερικού / εσωτερικού.
• Διεύρυνση του πελατολογίου και ανάπτυξη νέων αγορών.
Απαραίτητα προσόντα και χαρακτηριστικά:
• Επιθυμητή προϋπηρεσία στη μεταφορική εταιρεία & γνώση προϊόντων μεταφοράς.
• Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας.
• Οργανωτικές ικανότητες, δημιουργική σκέψη, άριστη επικοινωνία και ομαδικό πνεύμα εργασίας.
• Πολύ καλή γνώση MS Office και εφαρμογών Internet.
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους.

Αποστείλατε πλήρες Βιογραφικό Σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία, αναγράφοντας στο θέμα της θέσης, στο: mvassilikou@bmtransport.gr ή στο fax: 210-5820108.

* Προσωπικά Δεδομένα: H εταιρεία μας αναγνωρίζει την σπουδαιότητα της εμπιστευτικότητας και προστατεύει τις πληροφορίες των προσωπικών δεδομένων..